Seuraluokittelu 2013

Kauden 2013 pisteet, joista muodostuu kauden 2014 seuraluokittelu.

takaisin pääsivulle

Arvokisat, sijoituspisteet
HUOM! Keskeytyksistä ja hylkäyksistä arvokisafinaalissa EI SAA sijoituspisteitä.

PisteetNimiSeuraLajiTulosPaikkaPvmArvokisaSijoitus
75Tero PitkämäkiSeinäjoen seudun UrheilijatJT87.07Moskva RUS2013-08-17MM2
41Antti RuuskanenPielaveden SampoJT81.44Moskva RUS2013-08-17MM5
25Oona KettunenKarhulan Katajaiset Kotka3000S 9:45.51Rieti ITA2013-07-20EM-191-19
24Nooralotta NeziriTurun Urheiluliitto100H13.39Tampere2013-07-13EM-223-22
19Kristian PulliKaipolan Vire JämsäTJ15.88Rieti ITA2013-07-21EM-192-19
19Oona KettunenKarhulan Katajaiset Kotka500016:03.79Rieti ITA2013-07-21EM-192-19
19Jenni KangasSeinäjoen seudun UrheilijatJT54.11Tampere2013-07-14EM-224-22
8Sanni UtriainenTampereen PyrintöJT53.59Tampere2013-07-14EM-226-22
8Sofie LövdahlVasa Idrottssällskap3000S10:21.91Tampere2013-07-13EM-226-22
7Oliver HelanderIF RaseborgJT75.36Donetsk UKR2013-07-14MM-174-17
7Tuomas KaukolahtiKenttäurheilijat -58 VantaaTJ15.57Rieti ITA2013-07-21EM-195-19
7Matti SivonenKuivasjärven Aura OuluSP19.81Rieti ITA2013-07-18EM-195-19
7Reetta HurskeTampereen Pyrintö100H13.53Rieti ITA2013-07-20EM-195-19
7Samuli ErikssonTurun UrheiluliittoHJ2.14Rieti ITA2013-07-20EM-195-19
7Toni KuuselaVimpelin VetoJT73.06Rieti ITA2013-07-20EM-195-19
5Sami PeltomäkiAlajärven AnkkuritJT76.77Tampere2013-07-12EM-227-22
5Arttu KangasKankaanpään seudun LeiskuSP18.94Tampere2013-07-11EM-227-22
5Lassi SaarinenKeuruun KisailijatJT73.38Donetsk UKR2013-07-14MM-175-17
5Artur HämäläinenKuortaneen KuntoDec6073Donetsk UKR2013-07-11MM-175-17
5Camilla RichardssonVasa Idrottssällskap3000S10:24.69Tampere2013-07-13EM-227-22
3Timo KööpikkäLaihian LujaSP18.57Rieti ITA2013-07-18EM-197-19
3Piia PyykkinenSaarijärven PullistusJT51.74Tampere2013-07-14EM-228-22
3Toni SirviöSulkavan Urheilijat -41JT74.01Tampere2013-07-12EM-228-22
3Lotta HaralaTampereen Pyrintö100H13.76Tampere2013-07-13EM-228-22
3Joni KarvinenYlöjärven UrheilijatJT71.40Rieti ITA2013-07-20EM-197-19
2Markus KokkonenPyhäselän Urheilijat JoensuuHT71.66Rieti ITA2013-07-19EM-198-19
1.25Jonna BerghemHIK Friidrott Hanko4x10044.86Tampere2013-07-14EM-227-22
1.25Emmi MäkinenJyväskylän Kenttäurheilijat4x10044.86Tampere2013-07-14EM-227-22
1.25Maria RäsänenKuopion Reipas4x10044.86Tampere2013-07-14EM-227-22
1.25Jenni JokinenNakkilan Vire4x10044.86Tampere2013-07-14EM-227-22
1Elina KakkoPerttelin Peikot SaloHJ1.75Donetsk UKR2013-07-12MM-178-17
0.75Jatta-Juulia HanskiKarhulan Urheilijat Kotka4x10047.18Rieti ITA2013-07-21EM-197-19
0.75Eveliina MäättänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu Tuusula4x10047.18Rieti ITA2013-07-21EM-197-19
0.75Anna HämäläinenKuortaneen Kunto4x10047.18Rieti ITA2013-07-21EM-197-19
0.75Reetta HurskeTampereen Pyrintö4x10047.18Rieti ITA2013-07-21EM-197-19

Arvokisat, osanottopisteet

PisteetNimiSeuraLajiTulosPaikkaPvmArvokisa
20Sandra ErikssonIF Nykarlebynejden3000S 9:45.57Moskva RUS2013-08-10MM
20Jarkko KinnunenJalasjärven Jalas50W3:50:56Moskva RUS2013-08-14MM
20Hanna-Maari LatvalaJyväskylän Kenttäurheilijat10011.45Moskva RUS2013-08-11MM
20Veli-Matti PartanenLappeenrannan Urheilu-Miehet50W4:04:59Moskva RUS2013-08-14MM
20Antti RuuskanenPielaveden SampoJT81.36Moskva RUS2013-08-14MM
20Tero PitkämäkiSeinäjoen seudun UrheilijatJT84.39Moskva RUS2013-08-14MM
20Jere BergiusTampereen PyrintöPV5.40Moskva RUS2013-08-10MM
20Jarkko JärvenpääTampereen Pyrintö10K31:52Budapest HUN2012-12-09EM
20Teemu WirkkalaToholammin UrheilijatJT79.50Moskva RUS2013-08-14MM
20Anne HalkivahaTurun Weikot20W1:36:17Moskva RUS2013-08-13MM
20Nooralotta NeziriTurun Urheiluliitto100H13.23Moskva RUS2013-08-16MM
10Sami PeltomäkiAlajärven AnkkuritJT73.40Tampere2013-07-11EM-22
10Mari SepänmaaAlavuden UrheilijatHJ1.79Stockholm SWE2013-09-08mo
10Donatello DallaiEsbo IdrottsföreningHJ1.94Stockholm SWE2013-09-08mo-17
10Jessica RautelinEsbo Idrottsförening300HNTStockholm SWE2013-09-07mo-17
10Aurora TrobergEsbo IdrottsföreningLJ5.79Stockholm SWE2013-09-08mo-17
10Joachim KoivuEsbo IdrottsföreningHT66.07Castellón FRA2013-03-16ECup
10Eemeli KiiskiEsbo Idrottsförening20WDudince SVK2013-05-19ECup
10Oskari MöröEsbo Idrottsförening100Dublin IRL2013-06-22ECup
10Roope SaarinenEsbo Idrottsförening40048.37Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Elmo KoivunenEsbo Idrottsförening5000W21:31.88Espoo/Le2013-08-18PM-19
10Oskar NivaEspoon TapiotTJ14.67Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Lauri ArpiainenEspoon TapiotLJ7.15Stockholm SWE2013-09-08mo-17
10Sofia MuinonenEspoon Tapiot1500S5:09.16Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Vilma PaakkalaEspoon TapiotDT42.83Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Ilse KaajaEspoon TapiotHT60.94Tampere2013-07-12EM-22
10Henrika ParviainenEspoon Tapiot5000W24:32.42Donetsk2013-07-13MM-17
10Tuomo SalonenEspoon Tapiot8001:50.09Dublin IRL2013-06-23ECup
10Aleksi UusipereEspoon Tapiot500015:22.78Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Erika ParviainenEspoon Tapiot3000W14:32.73Espoo/Le2013-08-18PM-19
10Nelli NordlundEurajoen Veikot15004:43.54Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Juho VanhalaHarjavallan Jymy400H54.62Dublin IRL2013-06-22ECup
10Ville MylläriHeinäveden YleisurheilijatTJ15.49Stockholm SWE2013-09-08mo
10Jani RastasHIFK-friidrott Helsinki300H37.88Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Don-Zheni EkoebveHIFK-friidrott Helsinki400H53.30Tampere2013-07-11EM-22
10Jussi KanervoHIFK-friidrott Helsinki110H14.35Tampere2013-07-12EM-22
10Erik BackHIFK-friidrott Helsinki4x4003:19.00Dublin IRL2013-06-23ECup
10Sanna AaltonenHIFK-friidrott Helsinki40056.13Dublin IRL2013-06-22ECup
10Jasmin ShowlahHIFK-friidrott Helsinki100Dublin IRL2013-06-22ECup
10Heini VainionpääHIFK-friidrott HelsinkiTJEspoo/Le2013-08-17PM-19
10Joona-Ville HeinäHIFK-friidrott Helsinki110H14.00Stockholm SWE2013-09-08mo
10Matilda BogdanoffHIFK-friidrott Helsinki100H13.56Stockholm SWE2013-09-07mo
10Jonna BerghemHIK Friidrott Hanko20024.10Tampere2013-07-12EM-22
10Linda SandblomHIK Friidrott HankoHJ1.89Stockholm SWE2013-09-08mo
10Mauri KaattariHimangan Urheilijat Kalajoki40054.68Nottwil SUI2013-06-29ECup
10Julius UutelaHelsingin Kisa-Veikot40050.76Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Nea ProninHelsingin Kisa-Veikot100H15.29Huddinge SWE2013-06-08PM-17
10Tiina SäilyHelsingin Kisa-VeikotHep5386Tampere2013-07-14EM-22
10Aki NummelaHelsingin Kisa-Veikot3000S 9:22.51Dublin IRL2013-06-23ECup
10Minna LamminenHelsingin Kisa-Veikot15004:29.50Dublin IRL2013-06-23ECup
10Anniina LaitinenHelsingin Kisa-Veikot4x4003:47.97Dublin IRL2013-06-23ECup
10Matias LinkoahoHelsingin Kisa-Veikot40048.54Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Niko ProninHelsingin Kisa-Veikot110H14.30Espoo/Le2013-08-18PM-19
10Samuel RautapaloHelsingin Kisa-Veikot110H14.41Espoo/Le2013-08-18PM-19
10Elias MäkeläHelsingin Kisa-VeikotTJ14.40Espoo/Le2013-08-18PM-19
10Aino SiitonenHelsingin Kisa-VeikotPV3.80Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Oona HujanenHelsingin Kisa-Veikot400H59.57Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Arttu HalmelaHonkajoen seudun UrheilijatLJ7.38Tampere2013-07-11EM-22
10Suvi EerikäinenHyvinkään seudun UrheilijatTJ11.84Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Erica HjerpeIF Femman MustasaariPV3.70Tampere2013-07-12EM-22
10Jonathan ÅstrandIF Kraft Närpiö10010.71Stockholm SWE2013-09-07mo
10Isabelle NygårdsIF Kraft NärpiöDT45.21Rieti ITA2013-07-18EM-19
10Jonna SkrifvarsIF Nykarlebynejden400Dublin IRL2013-06-23ECup
10Niclas PortinIF Nykarlebynejden3000S 9:52.87Espoo/Le2013-08-18PM-19
10Oliver HelanderIF RaseborgJT75.80Donetsk UKR2013-07-12MM-17
10Otto LoukkalahtiIF Raseborg15003:54.20Espoo/Le2013-08-18PM-19
10Marc SundénIF Sibbo Vargarna2000S6:34.74Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Otto YlöstaloIF Sibbo Vargarna10011.59Huddinge SWE2013-06-08PM-22
10Robert NummelaIF Sibbo Vargarna8001:53.22Espoo/Le2013-08-17PM-19
10David SöderbergIF VOM VöyriHT72.39Stockholm SWE2013-09-07mo
10Milla HeiskanenIisalmen Visa10012.45Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Eero HaapalaIkaalisten UrheilijatLJ7.96Dublin IRL2013-06-22ECup
10Otto AhlforsIkaalisten Urheilijat100Dublin IRL2013-06-22ECup
10Jouni WaldénIkaalisten UrheilijatDT59.59Dublin IRL2013-06-23ECup
10Samuli SamuelssonIkaalisten Urheilijat4x10040.17Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Niclas SandellsIK Falken Pedersöre3000 8:17.78Dublin IRL2013-06-23ECup
10Emilia BorgmästarsIK Falken Pedersöre40057.06Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Mette PaavolainenIK Falken Pedersöre40058.34Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Sanni MassinenJalasjärven Jalas4,5K-1.20Tårnby DEN2012-11-10PM-19
10Niko KoskinenJanakkalan JanaPV4.58Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Jutta HeinonenJanakkalan Jana20027.17Nottwil SUI2013-06-29ECup
10Janne NiemiJanakkalan Jana6K-2.02Tårnby DEN2012-11-10PM-19
10Jiri KarjalainenJoensuun Kataja15004:08.07Stockholm SWE2013-09-08mo-17
10Arttu VattulainenJoensuun Kataja1000031:10.56Tampere2013-07-11EM-22
10Katri HirvonenJoensuun KatajaDT41.66Dublin IRL2013-06-22ECup
10Jaana SieviläinenJoensuun KatajaLJ5.97Dublin IRL2013-06-23ECup
10Oskari PennanenJoensuun Kataja1000031:07.54Stockholm SWE2013-09-07mo
10Jukka KeskisaloJoensuun Kataja3000S 9:05.54Stockholm SWE2013-09-07mo
10Johanna LehtinenJoensuun Kataja1000033:18.73Stockholm SWE2013-09-08mo
10Panu AuvinenJuvan UrheilijatJT60.49Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Ilari ManninenJyväskylän Kenttäurheilijat300H38.56Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Aaron SavolainenJyväskylän Kenttäurheilijat4x4003:14.47Stockholm SWE2013-09-08mo-17
10Emma KoistinenJyväskylän Kenttäurheilijat100H14.15Stockholm SWE2013-09-08mo-17
10Emmi MäkinenJyväskylän KenttäurheilijatLJ5.88Tampere2013-07-13EM-22
10Sami ItaniJyväskylän KenttäurheilijatHJ2.01Nottwil SUI2013-06-29ECup
10Osku TorroJyväskylän KenttäurheilijatHJ2.15Stockholm SWE2013-09-07mo
10Juuli-Anna TaurenJyväskylän Kenttäurheilijat100H15.99Huddinge SWE2013-06-08mo
10Johanna SalmelaJyväskylän KenttäurheilijatHT62.83Stockholm SWE2013-09-08mo
10Minna LaukkaJyväskylän Kenttäurheilijat200Stockholm SWE2013-09-08mo
10Olli-Pekka KorhonenKaavin KaikuDT52.95Tampere2013-07-11EM-22
10Kristian PulliKaipolan Vire JämsäLJ7.69Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Sini SanaslahtiKaipolan Vire JämsäTJ12.04Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Elisa LeinonenKajaanin Kipinä100H13.63Stockholm SWE2013-09-07mo
10Juha KauppinenKangasalan KisaHT67.49Stockholm SWE2013-09-07mo
10Arttu KangasKankaanpään seudun LeiskuSP18.42Tampere2013-07-11EM-22
10Ville MyllymäkiKankaanpään seudun Leisku10010.68Stockholm SWE2013-09-07mo
10Anniina KortetmaaKannuksen Ura10012.24Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Ilona ÄyräväinenKarhulan Katajaiset KotkaHJ1.72Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Oona KettunenKarhulan Katajaiset Kotka500016:40.28Dublin IRL2013-06-23ECup
10Minttu HukkaKarhulan Katajaiset Kotka3000 9:39.99Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Ilari PiipponenKarhulan Katajaiset Kotka15003:48.01Stockholm SWE2013-09-07mo
10Tomas WeckstenKarhulan Urheilijat KotkaPV4.78Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Senni RonkainenKarhulan Urheilijat KotkaHJ1.84Tampere2013-07-11EM-22
10Jatta-Juulia HanskiKarhulan Urheilijat Kotka100H13.99Rieti ITA2013-07-19EM-19
10Santeri SöderströmKarkkilan PojatTJ14.52Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Jesse LehtoKaustisen Pohjan-VeikotHT62.30Tampere2013-07-11EM-22
10Jenni PenttiläKaustisen Pohjan-VeikotHT63.59Tampere2013-07-12EM-22
10Joel KarjalainenKerimäen UrheilijatJT71.93Tampere2013-07-11EM-22
10Robin RyynänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu Tuusula3000 8:50.10Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Eveliina MäättänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu Tuusula400H59.66Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Niina KeloKeski-Uudenmaan Yleisurheilu TuusulaSP14.63Stockholm SWE2013-09-07mo
10Veikko LaitinenKeuruun KisailijatDT56.46Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Lassi SaarinenKeuruun KisailijatJT78.65Donetsk UKR2013-07-12MM-17
10Salla SipponenKeuruun KisailijatDT52.34Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Elisa NeuvonenKiteen Urheilijat20W1:45:42Tampere2013-07-10EM-22
10Tommi RemesKiuruveden UrheilijatHT65.15Rieti ITA2013-07-18EM-19
10Elmo LakkaKouvolan Urheilijat110H14.68Stockholm SWE2013-09-08mo
10Markus SkyttäKouvolan Urheilijat10010.59Rieti ITA2013-07-18EM-19
10Hilla UusimäkiKenttäurheilijat -58 Vantaa40056.47Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Ville LampinenKenttäurheilijat -58 Vantaa4x4003:19.00Dublin IRL2013-06-23ECup
10Anne-Mari LehtiöKenttäurheilijat -58 VantaaLJ5.83Espoo/Le2013-08-18PM-19
10Tuomas KaukolahtiKenttäurheilijat -58 VantaaTJ15.20Rieti ITA2013-07-20EM-19
10Henri PakisjärviKuivasjärven Aura OuluSP16.77Dublin IRL2013-06-22ECup
10Matti SivonenKuivasjärven Aura OuluSP19.17Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Vili HolopainenKuopion Reipas2000S6:30.11Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Samu MikkonenKuopion Reipas15004:03.74Stockholm SWE2013-09-08mo-17
10Sami HänninenKuopion Reipas8001:57.78Stockholm SWE2013-09-08mo-17
10Eveliina RouvaliKuopion ReipasSP13.29Stockholm SWE2013-09-08mo-17
10Maria RäsänenKuopion Reipas10011.76Tampere2013-07-11EM-22
10Thomas BarrineauKuopion Reipas40049.33Nottwil SUI2013-06-29ECup
10Taneli JuutinenKuopion ReipasJT71.28Espoo/Le2013-08-18PM-19
10Artur HämäläinenKuortaneen Kunto40049.01Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Anna HämäläinenKuortaneen Kunto200Rieti ITA2013-07-19EM-19
10Maija ValliKurikan RyhtiHT53.08Stockholm SWE2013-09-08mo-17
10Tuomo MarttilaKälviän Tarmo40054.08Huddinge SWE2013-06-08PM-19
10Johanna KykyriKälviän Tarmo8K-0.52Tårnby DEN2012-11-10PM
10Ossi KekkiLahden Ahkera15003:50.95Dublin IRL2013-06-22ECup
10Heta TuuriLahden AhkeraHJ1.73Espoo/Le2013-08-18PM-19
10Tiina LeppäkoskiLahden Ahkera10011.72Stockholm SWE2013-09-07mo
10Emma HyyppäLahden Ahkera3000S10:45.93Rieti ITA2013-07-18EM-19
10Timo KööpikkäLaihian LujaSP18.06Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Krista Uusi-KinnalaLaitilan JyskeDT39.87Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Joni Vainio-KailaLaitilan Jyske400H53.50Stockholm SWE2013-09-08mo
10Sanna KämäräinenLapinlahden VetoDT56.17Castellón FRA2013-03-17ECup
10Juho MäntynenLapin Lukko RovaniemiLJ6.58Stockholm SWE2013-09-08mo-17
10Juho JumiskoLapin Lukko Rovaniemi500015:51.83Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Kalle KeskipoikelaLapin Lukko Rovaniemi9K-1.44Tårnby DEN2012-11-10PM
10Alisa VainioLappeenrannan Urheilu-Miehet1500S5:02.02Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Heikki KukkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet20W1:26:59Dudince SVK2013-05-19ECup
10Elina TorroLappeenrannan Urheilu-MiehetTJ13.45Dublin IRL2013-06-22ECup
10Tiia KuikkaLappeenrannan Urheilu-Miehet3000W15:21.93Espoo/Le2013-08-18PM-19
10Teemu VeteläsuoLappajärven Veikot10010.99Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Elmo SavolaLappajärven Veikot40052.16Huddinge SWE2013-06-08PM-19
10Elina SmolanderLapuan VirkiäHJ1.75Dublin IRL2013-06-23ECup
10Daniel IvanoffLauttakylän Luja HuittinenHT67.19Stockholm SWE2013-09-08mo-17
10Ari MannioLehtimäen Jyske AlajärviJT75.59Dublin IRL2013-06-23ECup
10Soile KoponenLeppävirran ViriPV3.51Stockholm SWE2013-09-08mo-17
10Valtteri KalliokuljuLiedon Parma110H14.64Stockholm SWE2013-09-08mo-17
10Johanna MatintaloLiedon Parma4,5K-0.50Tårnby DEN2012-11-10PM-19
10Hertta HeikkinenLieksan Urheilijat100H14.85Nottwil SUI2013-06-29ECup
10Jessica MeriheinäLiljendal Idrottsklubb LoviisaSP12.61Espoo/Le2013-08-18PM-19
10Tero OjalaLohtajan Veikot Kokkola10011.75Huddinge SWE2013-06-08mo
10Oskari PerälampiLänsi-Uudenmaan Urheilijat LohjaDT58.15Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Saara NikanderLänsi-Uudenmaan Urheilijat Lohja15004:35.80Espoo/Le2013-08-18PM-19
10Tuure HolloLänsi-Uudenmaan Urheilijat Lohja10011.79Huddinge SWE2013-06-08mo
10Perttu NoponenMikkelin Kilpa-Veikot40054.09Nottwil SUI2013-06-29ECup
10Viljami KaasalainenMikkelin Kilpa-Veikot10010.72Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Jenni JokinenNakkilan Vire10012.01Tampere2013-07-11EM-22
10Jenna JokelaNakkilan Vire4x10044.91Dublin IRL2013-06-22ECup
10Kristian SaloNakkilan Vire20021.54Espoo/Le2013-08-18PM-19
10Aleksi JaakkolaNokian UrheilijatSP17.31Stockholm SWE2013-09-08mo-17
10Olli KiviojaNokian UrheilijatDT43.15Espoo/Le2013-08-18PM-19
10Otto KilpiNokian UrheilijatLJ7.60Stockholm SWE2013-09-07mo
10Ville KiviojaNokian UrheilijatDT52.67Stockholm SWE2013-09-07mo
10Ilmari LahtinenNoormarkun Nopsa PoriHT66.00Tampere2013-07-11EM-22
10Juho SaarikoskiNoormarkun Nopsa PoriHT62.94Tampere2013-07-11EM-22
10Tuomas SeppänenNoormarkun Nopsa PoriHT68.81Dublin IRL2013-06-22ECup
10Waltteri LahtinenNoormarkun Nopsa PoriHT66.12Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Einari VälimäkiNoormarkun Nopsa PoriPV4.70Espoo/Le2013-08-18PM-19
10Viivi RantanenNummen Kipinä Lohja3000S10:34.81Tampere2013-07-13EM-22
10Tiina RinnekariNurmijärven YleisurheiluHT54.68Stockholm SWE2013-09-08mo-17
10Heli RinnekariNurmijärven YleisurheiluHT59.54Espoo/Le2013-08-18PM-19
10Juuso HassiOriveden Ponnistus10011.24Huddinge SWE2013-06-08PM-22
10Sini LälläOriveden PonnistusHJ1.80Rieti ITA2013-07-19EM-19
10Katariina LiipoOulun Pyrintö300HNTStockholm SWE2013-09-07mo-17
10Henriikka KönönenOulun PyrintöPV3.66Stockholm SWE2013-09-08mo-17
10Eetu RantalaOulun Pyrintö10010.70Tampere2013-07-11EM-22
10Arttu HirvonenOulun Pyrintö110H14.32Dublin IRL2013-06-23ECup
10Minna-Maria KangasOulun Pyrintö8K-1.15Tårnby DEN2012-11-10PM
10Milja JylhänniskaOulun PyrintöHT55.35Rieti ITA2013-07-19EM-19
10Ida OtstavelPargas IdrottsföreningHJ1.59Huddinge SWE2013-06-08PM-22
10Panu JantunenParikkalan Urheilijat15003:50.91Stockholm SWE2013-09-07mo
10Elina KakkoPerttelin Peikot SaloHJ1.81Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Matti KahilainenPihtiputaan TuiskuSP16.98Stockholm SWE2013-09-08mo-17
10Sara KuivistoPorvoon Urheilijat8002:08.57Stockholm SWE2013-09-07mo
10Alexei KärkkäinenPyhäselän Urheilijat JoensuuHJ1.90Stockholm SWE2013-09-08mo-17
10Kai RäsänenPyhäselän Urheilijat JoensuuHT64.38Castellón FRA2013-03-16ECup
10Markus KokkonenPyhäselän Urheilijat JoensuuHT71.49Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Niko TahvanainenPyhäselän Urheilijat Joensuu110H14.37Rieti ITA2013-07-19EM-19
10Johanna PeiponenRovaniemen Lappi500016:09.59Stockholm SWE2013-09-07mo
10Piia PyykkinenSaarijärven PullistusJT53.61Tampere2013-07-13EM-22
10Jaakko PiesanenSaarijärven Pullistus6K-1.05Tårnby DEN2012-11-10PM-19
10Joonas RinneSaarijärven Pullistus15003:58.04Espoo/Le2013-08-18PM-19
10Miia KurppaSalon Vilpas100H14.89Nottwil SUI2013-06-29ECup
10Jenni KangasSeinäjoen seudun UrheilijatJT54.66Tampere2013-07-13EM-22
10Heidi ErkinheimoSeinäjoen seudun UrheilijatHJ1.75Espoo/Le2013-08-18PM-19
10Heidi NokelainenSimpeleen Urheilijat RautjärviJT53.29Stockholm SWE2013-09-07mo
10Topi RaitanenSjundeå IF3000 8:49.67Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Mårten BoströmSjundeå IF1000029:57.86Stockholm SWE2013-09-07mo
10Merja KorpelaSoinin SisuHT66.96Castellón FRA2013-03-17ECup
10Minna NikkanenSomeron EsaPV4.30Dublin IRL2013-06-22ECup
10Eemeli SalomäkiSomeron EsaPV5.46Stockholm SWE2013-09-08mo
10Perttu KorhonenSotkamon JymyPV5.25Stockholm SWE2013-09-08mo
10Toni SirviöSulkavan Urheilijat -41JT73.66Tampere2013-07-11EM-22
10Sanni SaarinenSäkylän UrheilijatHT57.17Espoo/Le2013-08-18PM-19
10Ville AarnivalaTampereen Pyrintö10010.69Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Jessi LandströmTampereen Pyrintö10012.24Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Eliisa RäsänenTampereen Pyrintö40056.86Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Urho KujanpääTampereen Pyrintö30037.90Huddinge SWE2013-06-08PM-17
10Maria HuntingtonTampereen Pyrintö200Huddinge SWE2013-06-08PM-17
10Jani KoskelaTampereen Pyrintö20021.64Tampere2013-07-12EM-22
10Markus KoivulaTampereen Pyrintö4x10039.80Tampere2013-07-14EM-22
10Sanni UtriainenTampereen PyrintöJT54.03Tampere2013-07-13EM-22
10Lotta HaralaTampereen Pyrintö100H13.52Tampere2013-07-13EM-22
10Jussi ViitaTampereen PyrintöHJ2.15Dublin IRL2013-06-22ECup
10Olli RantanenTampereen Pyrintö4x10040.80Dublin IRL2013-06-22ECup
10Suvi HelinTampereen PyrintöSP14.37Dublin IRL2013-06-23ECup
10Heini RaunioTampereen PyrintöHJ1.66Nottwil SUI2013-06-29ECup
10Valtteri ToimelaTampereen Pyrintö400H53.15Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Roosa LahtinenTampereen Pyrintö8002:16.80Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Rosanna OjalaTampereen PyrintöPV3.70Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Ella RäsänenTampereen Pyrintö20024.45Espoo/Le2013-08-18PM-19
10Reetta HurskeTampereen Pyrintö100H14.05Espoo/Le2013-08-18PM-19
10Merika SumanenTampereen PyrintöLJ5.55Espoo/Le2013-08-18PM-19
10Aleksi TammentieTampereen Urheilijat -38TJ15.69Dublin IRL2013-06-23ECup
10Tommi HeittolaTampereen Urheilijat -389K-1.43Tårnby DEN2012-11-10PM
10Oona SormunenTohmajärven UrheilijatJT56.04Dublin IRL2013-06-22ECup
10Antti-Pekka NiinistöTurun Weikot8K26:07Budapest HUN2012-12-09EM-22
10Aleksi OjalaTurun Weikot20WTampere2013-07-10EM-22
10Sanne ErkkolaTurun WeikotJT48.13Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Joel LapinlampiTurun Urheiluliitto110H28.56Stockholm SWE2013-09-08mo-17
10Laura NakolinnaTurun Urheiluliitto15004:47.60Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Johanna MatintaloTurun Urheiluliitto8002:12.75Stockholm SWE2013-09-08mo-17
10Marco BertolottiTurun Urheiluliitto15003:52.09Tampere2013-07-13EM-22
10Lauri KirkkolaTurun Urheiluliitto4x10040.80Dublin IRL2013-06-22ECup
10Venla PaunonenTurun Urheiluliitto400H59.85Dublin IRL2013-06-22ECup
10Samuli ErikssonTurun UrheiluliittoHJ1.95Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Eetu ViitalaTurun Urheiluliitto4x4003:13.99Stockholm SWE2013-09-08mo
10Saara RaitisTurun Urheiluliitto40056.96Stockholm SWE2013-09-07mo
10Aino PaunonenTurun Urheiluliitto8002:10.71Stockholm SWE2013-09-07mo
10Elina MattilaTurun UrheiluliittoDT49.49Stockholm SWE2013-09-08mo
10Emma PullolaVaasan VasamaTJ12.35Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Minna Haka-RiskuVammalan seudun Voima Sastamala3000 9:34.52Dublin IRL2013-06-22ECup
10Camilla RichardssonVasa Idrottssällskap3000S10:24.69Tampere2013-07-13EM-22
10Sofie LövdahlVasa Idrottssällskap3000S10:21.91Tampere2013-07-13EM-22
10Viktor ÖstmanVasa IdrottssällskapPVEspoo/Le2013-08-18PM-19
10Pyry NiskalaVasa IdrottssällskapDT56.82Stockholm SWE2013-09-07mo
10Mikaela LöfbackaVasa Idrottssällskap5000W24:33.89Stockholm SWE2013-09-07mo
10Sanna NygårdVasa IdrottssällskapTJ13.63Stockholm SWE2013-09-07mo
10Meri RautamiesVehkalahden Veikot HaminaJT46.25Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Visa MäkinenVeikkolan Veikot KirkkonummiJT62.80Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Antti KokkonenVeitsiluodon Kisaveikot Kemi40047.97Dublin IRL2013-06-22ECup
10Samuli Sievi-KorteViialan Valtti AkaaHJ1.95Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Hannu HämäläinenViipurin Urheilijat Helsinki100Dublin IRL2013-06-22ECup
10Samuel RautiainenViipurin Urheilijat Helsinki6K-1.12Tårnby DEN2012-11-10PM-19
10Jussi HeikkiläViipurin Urheilijat Helsinki400HStockholm SWE2013-09-08mo
10Essi LindgrenViipurin Urheilijat HelsinkiTJ13.37Stockholm SWE2013-09-07mo
10Nina ChydeniusViipurin Urheilijat Helsinki1000036:25.10Stockholm SWE2013-09-08mo
10Laura RautanenVilppulan Veikot Mänttä-VilppulaHJ1.79Stockholm SWE2013-09-08mo
10Toni KuuselaVimpelin VetoJT70.85Rieti ITA2013-07-18EM-19
10Ville JärvinenVirtain UrheilijatHT66.32Stockholm SWE2013-09-08mo-17
10Vesa RantanenVirtain UrheilijatPV5.02Stockholm SWE2013-09-08mo
10Tara NiemiVähänkyrön ViestiJT43.24Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Ville HakomäkiYlihärmän Junkkarit KauhavaLJ6.89Espoo/Le2013-08-17PM-19
10Merja PerätaloYlikiimingin Nuijamiehet OuluJT41.72Stockholm SWE2013-09-07mo-17
10Janne UkonmaanahoYlikiimingin Nuijamiehet Oulu3000S 9:08.37Stockholm SWE2013-09-07mo
10Taija KeskinenYlistaron Kilpa-Veljet SeinäjokiSP12.91Espoo/Le2013-08-18PM-19
10Joni KarvinenYlöjärven UrheilijatJT71.26Espoo/Le2013-08-18PM-19
10Aleksi TuononenÄhtärin UrheilijatSP12.48Huddinge SWE2013-06-08PM-19
10Henna RitanenÄänekosken UrheilijatSP13.62Stockholm SWE2013-09-08mo-17
10Jami KinnunenÄänekosken UrheilijatJT71.60Rieti ITA2013-07-18EM-19

Sivu luotu 0.03 sekunnissa!